Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. Ak budete pokračovať v používaní tejto stránky budeme predpokladať, že ste s ňou spokojní.

SIDOLUX - Čistič Universal - SPRING MEADOW 1l
  • SIDOLUX - Čistič Universal - SPRING MEADOW 1l

Čistič Universal - SPRING MEADOW 1l

2,18 €
S DPH

Pozvite k sebe domov očarujúce vôňu jarnej rozkvitnutej lúky! Užívajte si osviežujúci atmosféry jari počas ktoréhokoľvek ročného obdobia! Vďaka nášmu produktu budete obklopení čistotou a sviežou vôňou jarných kvetov.

Množstvo
Skladom, dodanie do 3 pracovných dní

Sidolux univerzálny čistiaci prostriedok s vôňou sviežeho citrónu je spojením neodolateľné dlhotrvajúca ovocné vône s neuveriteľne účinnými čistiacimi vlastnosťami. Tajomstvom jeho nebývalej sily v boji prosti nečistote je unikátny systém Soda Power, ktorého pôsobenie zmäkčuje vodu, a vďaka tomu odstraňuje Sidolux univerzálny čistiaci prostriedok veľmi rýchlo nečistoty z povrchu. S univerzálnym čistiacim prostriedkom Sidolux je upratovanie rýchlejšie, jednoduchšie a oveľa účinnejšie. Umývanie podlahy už sa zaobíde bez drhnutia a povrch zostane bez šmúh. Produkt možno použiť na všetky umývateľné povrchy, ako sú okná, podlahy, stoly, pracovné dosky atď.

  • príjemná dlhotrvajúca vôňa
  • dokonale umýva a čistí

Tabuľka dát

Účel použitia
Univerzálne použitie

Súvisiace produkty