
Laminátová podlaha Dub Victoria Prírodný 8mm/4V PC547
Podlaha v dekore Dub Victoria prírodný vyžaruje prirodzenosť a kľud. Dekor pôsobí príjemným, hrejivým a naturálnym dojmom. Tento nadčasový dekor sa veľmi dobre kombinuje s ostatným zariadením v interiéri a hodí sa pre rôzne štýly. Podlahové dosky vo formáte Classic zvýraznia celkový dojem z priestoru. 4- stranné priznané drážky po celom obvode zvýrazňujú vzhľad jednotlivých podlahových dosiek.
Zobraziť viacLaminátová podlaha EGGER NatureSense Aqua vyniká vysokou funkčnosťou, je atraktívna a vhodná pre zdravý domov. Vďaka ochrane hrán proti prenikaniu vody v kombinácii s vodeodolným povrchom, inštalačným systémom Aqua Clic it! a nosnou doskou HDF+ na báze dreva je táto laminátová podlaha chránená proti prenikaniu vody po dobu 24 hodín. Podlaha NatureSense Aqua je skutočne všestranná a je možné ju použiť aj v kuchyniach a v súkromných kúpeľniach.
Podlahám EGGER boli udelené certifikované pečate a známky renomovaných inštitúcií, ktoré potvrdzujú ich bezpečnosť a vhodnosť pre zdravé bývanie- Blue Angel, EU Ecolabel, M1, A+
Povrchová štruktúra: NATURAL PORE (N)- je povrch so synchronizovanými pórmi. Laminátová podlaha získava vzhľad prírodného dreva vďaka špeciálnemu reliéfu povrchu. Či už autentickou textúrou dreva alebo hrubým opracovaním ako z píly, dekory s týmto povrchom vyzerajú mimoriadne prirodzene.
Použitie: Podlaha v hrúbke 8 mm v triede záťaže 32 je vhodná pre aplikáciu vo všetkých obytných priestoroch s intenzívnym používaním, vrátane použitia v komerčných priestoroch s bežnou záťažou.
Spôsob pokládky: Jednoduchá pokládka pomocou zaklapavácieho inštalačného systému Aqua Clic it!. Pri inštalácií podlahy je potrebné použiť pod podlahu vhodnú podložku. V prípade pokládky na minerálny podklad, je potrebné použiť parozábrannú fóliu, aby sa zabránilo prieniku vlhkosti z podkladu.
Stiahnuť

Hodnota objednávky do 100 € | doručenie 12 € |
Hodnota objednávky nad 100 € | doručenie zdarma |