Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. Ak budete pokračovať v používaní tejto stránky budeme predpokladať, že ste s ňou spokojní.

  • Znížená cena
Drevená podlaha BOEN Dub Alamo 1 lamela / rustic, 2V olej
  • Drevená podlaha BOEN Dub Alamo 1 lamela / rustic, 2V olej
  • Drevená podlaha BOEN Dub Alamo 1 lamela / rustic, 2V olej

Drevená podlaha BOEN Dub Alamo 1 lamela / rustic, 2V olej

63,90 €
54,32 € Zľava 15%

(54,32 € m2)

S DPH

Boen je jeden z najvýznamnejších výrobcov drevených podláh, Tieto podlahy sa predávajú vo viac ako 40 krajinách s výrobnými závodmi v Nórsku, Litve a Nemecku.

Predaj na celé balíky (3,04 m2)

Prispôsobenie produktu
Balenie
Množstvo
Dodanie do 10 pracovných dní

 

Boen trojvrstvové drevené podlahy zaručujú jej stabilitu. Nášľapná vrstva - použitých viac ako 18 druhov vysoko kvalitného tvrdého dreva s povrchovou úpravou lakovaním alebo s vopred ošetreným povrchom prírodným olejom. Stredná nosná vrstva - starostlivo vybrané pásy zo smreku ponúkajú vysokú rozmerovú stálosť. Spodná vrstva - podložka so smrekovej dyhy je z jedného kusu a umožňuje stabilný zadný protiťah. Môžete si vybrať z jednolamelových alebo trojlamelových dosiek. Majú X - Press clic systém, ktorý je určený pre rýchlu a jednoduchú inštaláciu ako plávajúca podlaha. Všetky Boen drevené podlahy sú vhodné pre podlahové vykurovanie. V záujme zachovania životného prostredia. materiál drevených podláh pochádza z obnoviteľných lesných zdrojov.

VP2

Tabuľka dát

Kolekcia
Boen
Formát
138x2200 mm
Hrúbka
14 mm
Množstvo v balíku
3,04 m2
Typ drážky
2V

Súvisiace produkty