Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. Ak budete pokračovať v používaní tejto stránky budeme predpokladať, že ste s ňou spokojní.

Osviežte interiér látkovými roletami

Publikované: - Kategórie: Rolety a žalúzie

Vnútorné rolety prekvapia svojim dizajnom. V ponuke existuje množstvo typov, ako si vybrať?

Látkové rolety

Látkové rolety bez fixácie

Ide o základný typ roliet. Dajú sa namontovať na rám okna, stenu či strop. Látka je voľne visiaca. Väčšina roliet v našej ponuke disponuje brzdami , ktoré umožňujú fixovanie látky v ľubovolnej polohe - ROLETA JAZZ 17, JAZZ EXPERT, JAZZ 32 . Ak ste zástancom klasiky, potešia Vás rolety STREAM, ktoré fungujú na princípe samoaretačnej pružiny a šnúrky.

  

Látkové rolety s fixáciou

Látková roleta OPTIMA je vhodná do každého interiéru. Horný profil a bočné lišty sa montujú nalepením, nie je teda potrebný mechanický zásah do okna.

Látkové rolety DEŇ a NOC

Rolety deň a noc sú unikátne. Prekvapia svojim vzhľadom a navyše sú efektívne v tienení. Ich výhodou je, že si viete prenikavosť svetla nastaviť ako potrebujete. Jednoduchým ovládaním retiazkou si priehľadné a nepriehľadné pásy posúvate ako potrebujete. A to dokonca v rôznych výška okna. 

Rovnako aj tieto je možné namontovať na rám okna Jazz 17 Deň a noc, Jazz Expert Deň a noc, na stenu či strop Opus Deň a noc.

  

Látkové žalúzie Plisé

Osobitnou kategóriou sú látkové žalúzie Plisé. Žalúzia predstavuje efektívny a moderný spôsob tienenia. Tieniacim materiálom je špeciálna plisovaná látka. Vďaka svojej univerzálnosti je Plisé vhodné aj do atypických tvarov okien, pri ktorých nie je možné použiť klasické interiérové žalúzie a rolety. Plisé je možné  Veľkou výhodou oproti ostatným látkovým roletách je možnosť sťahovania látky aj smerom zhora nadol a nastavenie horného a dolného profilu v ľubovolnej polohe.

Zdieľajte tento obsah